Obsługa klienta

Obsługa klienta

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA przez cały cykl życia produktu

Aby zapewnić najwyższą jakość i należytą staranność wykonania w ciągu całego procesu produkcji naszych produktów – od zaprojektowania przez wytwarzanie aż do momentu sprzedaży – czerpiemy z najlepszej wiedzy branżowej. Ale to nie wszystko.

Odpowiednia troska i konserwacja sprawią, że wyposażenie łazienki Jaquar będzie doskonale funkcjonować przez cały okres eksploatacji, co zapewni Państwu wygodę, przyjemność użytkowania i satysfakcję przez lata. Zawsze chętnie Państwu doradzimy i pomożemy na każdym etapie zakupu – zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i po nim

WSTĘPNE ZAPYTANIE

Wybór wyposażenia łazienki to poważna decyzja. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w znalezieniu rozwiązań, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom i są najlepiej dopasowane do Państwa domu i stylu życia. Nasi doradcy służą ekspercką wiedzą na temat wymiarów, specyfikacji, kolorystyki i wszelkich innych interesujących Państwa kwestii.

PO ZAKUPIE

Po dokonanym zakupie zadzwonimy do Państwa, aby upewnić się, czy złożenie zamówienia przebiegało bez problemów i czy są Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zaproponujemy Państwu wsparcie posprzedażowe Jaquar oraz pakiet obsługi klienta obejmujący bieżące naprawy i konserwację przez cały okres użytkowania wyposażenia łazienek Jaquar. W razie potrzeby polecimy Państwu również zaakceptowanego przez Jaquar hydraulika z Państwa okolicy do pomocy przy instalacji wyposażenia. Stosujemy własny, specjalnie opracowany program szkoleniowy dla hydraulików, dzięki czemu możemy zagwarantować, że rekomendowany przez nas fachowiec został przeszkolony zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi i doskonale zna nasze produkty.

PRODUKTY NA LATA

Wyposażenie łazienek Jaquar jest projektowane tak, aby doskonale spełniało swoje funkcje, a jednocześnie dawało poczucie luksusu przez wiele lat. Wyprzedza ono produkty konkurencyjnych marek pod względem trwałości i niezawodności.

W razie gdyby jednak wystąpiły jakiekolwiek problemy, nasz dział obsługi klienta oferuje kompleksowe usługi i jest gotowy Państwu pomóc praktycznie w każdej sytuacji. System ciągłego wsparcia został opracowany tak, aby zapewnić Państwu zupełny spokój i beztroskie korzystanie z wyposażenia łazienek Jaquar. Cokolwiek się stanie, wystarczy jeden numer telefonu do osoby, której można zgłaszać wszystkie problemy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Kiedy skontaktują się Państwo z nami, pomożemy w umówieniu się z hydraulikiem zaakceptowanym przez Jaquar, który przyjedzie do Państwa i szybko dokona wszelkich napraw, dbając o to, by w jak najmniejszym stopniu zakłócić Państwa codzienne życie.

Pobierz Katalog