O Grupie Jaquar

O Grupie Jaquar

Jaquar Group

Powstała w 1960 roku, jej fundamenty oparto o gwarancję najwyższej jakości, estetyki i zamiaru przekraczenia oczekiwań klientów.

Aktualnie Grupa Jaquar jest obecna ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize. Produkty Jaquar są stosowane w hotelach, obiektach publicznych, handlowych, jak i rezydencjach mieszkalnych.

O Grupie Jaquar

 • Grupa Jaquar jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą "Kompletne Rozwiązania Łazienkowe",Jej obrót wyniósł w 2020-21 roku 460 billion USD.
 • Grupa Jaquar jest jedną z najszybciej rozwijających marek łazienkowych na świecie. Jest obecna w ponad 60 krajach w Europie, Azji, Afryce oraz na Środkowym i Bliskim Wschodzie.
 • Siedziba Grupy Jaquar znajduje się w w stołecznym regionie Indii, 40 km na południe od New Delhi. Zajmuje budynek o powierzchni 48 000 m2 - jedyny zeroenergetyczny w Indiach. Konstrukcja posiada Certyfikat LEED Platium amerykańskiej organizacji GreenBuilding Council (USGBC). Są to wyróżnienia przyznawane budynkom o najwyższej klasie dbałości o ekologię.
 • Grupa Jaquar posiada 5 najnowocześniejszych jednostek produkcyjnych w Indiach i 1 w Korei Południowej, zajmujących ponad 329 000 m2 powierzchni, wyposażonych w zaawansowane technologicznie urządzenia produkcyjne, funkcjonujące dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym.
 • Aktualnie Grupa Jaquar wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie.
 • Grupa Jaquar produkuje 125 000 sztuk armatury dziennie.
 • Aktualnie Grupa Jaquar zatrudnia 10000 osób na całym świecie.
 • Wysokiej klasy serwis posprzedażowy,Grupa Jaquar zatrudnia aktualnie 1250 doświadczonych serwisantów.
 • Dbałość o środowisko jest dla Grupy Jaquar priorytetem, dlatego wszystkie zakłady produkcyjne pracują w systemie "zero zanieczyszczeń" - poddajemy oczyszczeniu 150 000 l wody dziennie, recyklingowi poddaje sie 649 ton mosiądzu rocznie. Fabryki produkują 5,4 MW energii elektrycznej dzięki systemom solarnym.
 • Grupa Jaquar niedawno uruchomiła sieć salonów prezentujących kompleksowe aranżacje łazienkowe wykonane przy użyciu produktów dwóch wiodących, globalnych marek: Jaquar i Artize. W salonach można zapoznać się z funkcjami produktów, a także zasięgnąć fachowej porady i skonsultować się ekspertami z dziedziny projektowania wnętrz. Salony Jaquar World znajdują się w Mediolanie, Singapurze, Dubaju, Kuala Lumpur, Addis Abebie, Londynie, Susie oraz w Bangladeszu, Rijadzie i Brunei.
 • Oferta Grupy Jaquar skierowana do zróżnicowanych segmentów branży łazienkowej obejmuje marki przeznaczone dla sektora mieszkaniowego i komercyjnego:
  • marka Artize przeznaczona dla segmentu Luksusowego,
  • marka Jaquar przeznaczona dla segmentu Premium
 • Grupa Jaquar to wiodąca globalna marka rozwiązań łazienkowych, której produkty wystawiane były na prestiżowych targach branżowych ISH Frankfurt w latach 2013, 2015, 2017 i 2019. Będą również obecne na kolejnej edycji targów ISH w 2021 roku
 • Nietuzinkowa estetyka i wzornictwo produktów firmy Jaquar zostały wyróżnione kilkoma prestiżowymi nagrodami, takimi jak IF Awards (Niemcy), Plus X (Niemcy) Good Design (USA i Japonia) oraz Elle Décor International Award i Red Dot.
 • Grupa uzyskała szereg cieszących się globalną renomą certyfikatów jakości, takich jak między innymi: WRAS, KIWA, SON, ISO, CE, TISI, SASO, PZH, ZNAK-B, IKRAM QA, PUB, KC i SABS.

Wizja: Być „Globalnym liderem na rynku inspirujących, kompleksowych rozwiązań łazienkowych”.


Misja: W oparciu o najnowsze technologie nieprzerwanie generować wartość i tworzyć innowacyjne produkty, które swoją jakością, warunkami dostawy i efektywnością kosztową wykraczają poza oczekiwania klientów.

Proces produkcji

Firma Jaquar dysponuje własnym zintegrowanym zakładem produkcyjnym, dzięki czemu może samodzielnie realizować wszystkie etapy procesu produkcyjnego, takie jak wykonanie form, odlewanie, piaskowanie, galwanizacja, czy wreszcie testowanie i montaż. Pion produkcyjny pozostaje w stałym kontakcie z zespołem ds. marketingu, który nieprzerwanie analizuje rynki, by przewidywać przyszłe trendy i wielkość popytu.


Działalność badawczo-rozwojowa

W każdym z ponad 45 krajów, w których obecne są produkty firmy Jaquar, dokładamy wszelkich starań, by niezmiennie wyróżniały się one najwyższą jakością i niezrównanym wzornictwem. Nie byłoby to możliwe bez prężnie działającego pionu badawczo-rozwojowego. Od niedawna w sprzedaży dostępna jest wyróżniona nagrodami ukryta bateria umywalkowa Jaquar, a wkrótce na rynek trafi najnowszy model baterii prysznicowej, który w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika samodzielnie dobiera temperaturę wody oraz rodzaj preferowanego natrysku.


Certyfikacja

Firma Jaquar wykorzystuje najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane w skali światowej procesy technologiczne. Solidne zaplecze w postaci własnego działu badań i rozwoju oraz laboratoriów badawczych pozwala na wszechstronną analizę funkcjonalności produktów, gwarantując ich niezrównaną jakość. Efekt? Produkty, które nie tylko spełniają najbardziej rygorystyczne normy międzynarodowe, ale również znakomicie sprawdzają się w warunkach intensywnej eksploatacji.

Last updated on : 29.03.2019

Pobierz Katalog