Informacje o Jaquar Group

Jaquar Group

Stworzona w 1960 roku, Jaquar Group została zbudowana na platformie o najwyższych standardach jakości, estetyki i z zamiarem przekroczenia oczekiwań klientów.

Dzisiaj Jaquar Group, z Jaquar i Artize, markami dla sektora mieszkaniowego i komercyjnego, obsługuje segmenty łazienek premium i luksusowych na całym świecie, jako miejsce kompleksowej obsługi wszystkich produktów łazienkowych.

Informacje o Jaquar Group

 • Grupa Jaquar jest jedną z najszybciej rozwijających się firm łazienkowych na świecie, obecną w ponad 55 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Pacyfiku oraz Afryki.
 • 17% CAGR przez 10 kolejnych lat
 • Jaquar Group Obroty 2021-22- 670 mln USD
 • Jaquar Group ma siedzibę w stolicy kraju (Indie) w jedynym w swoim rodzaju przyjaznym dla środowiska budynku "Net Zero Building" rozmieszczonym na rozległej przestrzeni ponad 48 000 m2. Budynek otrzymał certyfikat LEED Platinum od United States Green Building Council (USGBC), najwyższy poziom certyfikacji zielonego budynku przyznawany budynkom. Zakład produkcji oświetlenia LED w Bhiwadi posiada certyfikat LEED Platinum przyznawany przez United States Green Building Council (USGBC).
 • Zgodnie z misją dostarczania wyjątkowych produktów łazienkowych, Jaquar Group posiada 7 plus 1 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych rozłożonych na 3 30 000 m2, wyposażonych w nowoczesne maszyny i procesy produkcyjne
 • Dostarcza ponad 2,4 mln łazienek rocznie i produkuje ponad 39 mln sztuk armatury łazienkowej rocznie
 • Dostarcza rocznie 2,5 mln sztuk wyrobów sanitarnych i 9,9 mln sztuk produktów oświetleniowych
 • Firma nr 1 w Indiach oferująca kompleksowe rozwiązania łazienkowe i oświetleniowe, uznana za Super Markę przez 12 lat z rzędu*
 • Grupa poczyniła również znaczne inwestycje w nowych zakładach produkujących kabiny prysznicowe, gamę produktów do pielęgnacji ciała, w tym rozbudowę zakładów produkujących armaturę wannową, wyposażonych w automatyczne urządzenia do obróbki oraz zaawansowane centrum badawczo-rozwojowe.
 • Jaquar Group zatrudnia dziś ponad 12000 pracowników na całym świecie. Dedykowana najlepszej w swojej klasie obsłudze klienta, Jaquar Group posiada obecnie 1200 doświadczonych techników serwisowych.
 • Zgodnie z międzynarodowymi certyfikatami jakości, zakład produkcyjny Grupy jest zakładem o zerowej ilości odpadów, przetwarzającym 5 00 000 litrów wody każdego dnia i 4221 ton metrycznych mosiądzu każdego roku. Podążając za zieloną filozofią, zakład Jaquar Group wytwarza 6,23 MW energii solarnej Jaquar Group uruchamia ekskluzywne salony wystawowe na całym świecie, prezentujące unikalne rozwiązania, takie jak szeroka gama produktów i koncepcji z wiodących światowych marek łazienkowych, tj. Jaquar i Artize. Klienci otrzymują również porady ekspertów, doradztwo projektowe i wyjątkową obsługę klienta jako specjalne przywileje w Jaquar World.
 • Obecnie istnieje 16 salonów Jaquar World w różnych krajach, Jaquar World można znaleźć w Londynie, Mediolanie, Moskwie, Leeds, Singapurze, Kuala Lumpur, Seulu, Dhaka, Dubaju, Rijadzie, Kuwejcie, Muscat, Addis Abebie, Kinszasie i Dar es Salaam, Kampali z planami dalszego uruchamiania w różnych rejonach świata.
 • Jaquar Group zaspokaja różne segmenty przemysłu łazienkowego różnymi markami dla sektora mieszkaniowego, komercyjnego i hotelarskiego:
  • Brand Artize dla segmentu luksusowego
  • Marka Jaquar dla segmentu Premium
 • Jaquar Group zaznaczyła swoją obecność na światowych targach łazienkowych na targach ISH we Frankfurcie w latach 2013, 2015, 2017, 2019 i będzie uczestniczyć również w przyszłości.
 • Podejście firmy do estetycznego projektowania zdobyło kilka wyróżnień, takich jak IF Awards (Niemcy), Plus X (Niemcy), Good Design (USA i Japonia), Elle Décor International Award, Red Dot i German Design Award (Niemcy).
 • Grupa posiada międzynarodowe certyfikaty jakości WRAS, KIWA, SON, ISO, CE, TISI, SASO, PZH, ZNAK-B, IKRAM QA, PUB, KC, SABS.

Wizja :Być marką, która inspiruje ludzi na całym świecie do ponownego odkrycia radości z wody i oświetlenia


Misja: Ciągłe dążenie do tworzenia wartości i przekraczania oczekiwań klientów w zakresie jakości, dostaw i efektywności kosztowej poprzez ciągłe innowacje produktowe i najnowocześniejsze technologie.

Proces produkcyjny

Niezależnie od tego, czy jest to formowanie, odlewanie, szlifowanie, polerowanie, galwanizacja i wreszcie testowanie i montaż, Jaquar dysponuje kompletnym procesem produkcyjnym zlokalizowanym na jednym terenie w pełni zintegrowanym zakładzie. Zakład jest również stale online z zespołem marketingowym i angażuje się w prognozowanie popytu, wykorzystując informacje rynkowe oraz trendy pozwalające przewidywać popyt.


Certyfikaty

Jaquar wykorzystuje najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane światowe procesy technologiczne. Własne laboratoria badawczo-rozwojowe i testowe kompleksowo analizują każdy funkcjonalny aspekt każdego produktu, aby zapewnić jego najwyższą jakość. Co z tego wynika? Produkty, które spełniają nie tylko najwyższe światowe standardy, ale są również w stanie wytrzymać rygorystyczne warunki użytkowania.