Designs

Designs

SPÓJNE WZORNICTWO PRODUKTÓW

Produkty Jaquar powstają z uwzględnieniem światowych trendów wzorniczych oraz z zachowaniem globalnych standardów ergonomii, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Wierzymy w potęgę wspaniałych projektów. Kluczem naszej filozofii jest synteza piękna, nowoczesności, niezawodności oraz wpływu na środowisko.

jaquar great designs

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA Do wytwarzania naszych produktów używamy najlepszych dostępnych technologii

Wykorzystujemy zaawansowane technologie produkcyjne, stosujemy najnowocześniejsze maszyny do polerowania i zaawansowany proces powlekania chemicznego. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie produkcji zachować światowe standardy jakości. Nasze laboratorium jest w pełni wyposażone w maszyny do testowania wytrzymałości tworzonych produktów, aby zagwarantować ich bezpieczeństwo i niezawodność.

JAQUAR TECHNOLOGIES

DESIGN

Nasze studio projektowe tworzy zespół projektantów światowej klasy, dedykowanych do tworzenia nowoczesnych, innowacyjnych i zaawansowanych produktów.

Wspólnie tworzymy nasze unikalne linie artykułów wyposażenia łazienek - każda ma indywidualne cechy charakterystyczne, ale wszystkie posiadają znamiona elegancji i stylu charakterytycznych dla Jaquar.

Jako globalna marka, inspiracje czerpiemy z różnorodnych źródeł na całym świecie. Dzięki ambicji i chęci odkrywania wszystkiego co możliwe, nasze zespoły kreatywne kształtują przyszłość projektowania łazienek.

jaquar best designs

ROZPOZNAWALNY DESIGN I INNOWACJA

Pobierz Katalog