PROJEKT

POŻĄDANE ŁĄCZY SIĘ Z TRWAŁYM

Wierzymy w moc wspaniałego designu. Kluczem do naszej filozofii jest synteza pięknej, nowoczesnej estetyki z przemyślaną, ergonomiczną funkcjonalnością i wyjątkową niezawodnością.

Wszystko, co tworzymy, jest ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb zrównoważonego, dynamicznego, nowoczesnego stylu życia konsumentów. To podejście sprawiło, że znajdujemy się na czele branży łazienek luksusowych i premium, z 2,4 mln łazienek montowanych każdego roku na całym świecie.

jaquar great designs

TECHNOLOGIA

Dajemy przykład, gdy mowa o technologii i metodach produkcji naszych produktów.

Wykorzystując technologię rdzenia krzemionkowego, maszyny do automatycznego polerowania oraz zaawansowany proces powlekania chemicznego, na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby wszystko, co tworzymy, było produkowane zgodnie ze światowymi standardami.
Nasze laboratorium jest w pełni wyposażone w urządzenia do testów pneumatycznych i testów wytrzymałościowych, które rygorystycznie testują cykl produktu pod kątem gwarantowanej niezawodności.

JAQUAR TECHNOLOGIES

PROJEKT

Nasze studio projektowe składa się z zespołu światowej klasy projektantów, oddanych tworzeniu świeżych, innowacyjnych i wyrafinowanych doświadczeń związanych z łazienką.

Wspólnie stworzyli oni nasze wyjątkowe serie produktów - każda z nich ma swoje własne cechy charakterystyczne, ale wszystkie łączy ten sam znak rozpoznawczy Jaquar - elegancja, styl i ekskluzywność..

Jak przystało na prawdziwie globalną markę, nasze inspiracje pochodzą z ogromnego zakresu źródeł z całego świata. Dzięki swobodzie myślenia i odkrywania tego, co możliwe, nasze kreatywne zespoły kształtują przyszłość projektowania łazienek. .

jaquar best designs

UZNANI ZA PROJEKT I INNOWACJE